Ödeal Güvenli Ödeme Linki Nedir? - Riva Medya

Ödeal, Kredi Kartınız ile Tek Çekim veya Taksitli olarak ödeme yapabileceğiniz hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir.

Kredi Kartınız ile yapacağınız ödeme işlemlerin de maksimum seviyede güvenli alışveriş imkanı sağlar.

* Tüm veri akışı SSL güvencesi altında, şifreli olarak yapılmaktadır. Uluslararası veri güvenliği standardı olan PCI DSS standartlarına uygun ödeme altyapısıyla bütün işlemleriniz en güvenli şekilde gerçekleşir. Bu sayede kart bilgilerinizi kimse kesinlikle göremez ve erişemez.

Siparişinizi Ödeal Güvenli Ödeme Linki aracılığıyla Kredi Kartınız ile Tek Çekim veya Taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

1- Siparişinizi oluşturduktan sonra ödeme sayfasında ödeme yöntemi olarak BANKA VEYA KREDİ KARTI İLE ÖDEME – (ÖDEAL GÜVENLİ ÖDEME LİNKİ) ‘ni seçmeniz gerekmektedir.

2- Siparişiniz tarafımıza ulaştıktan sonra, siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasından müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçerek, siparişiniz ve ödeme detaylarınız hakkında bilgilendirme yapar.

ADVANTAGE, AXESS, BANKKARTCOMBO, BONUS, CARDFINANS, MAXIMUM, PARAF, WORLD markalı tüm kredi kartlarına Tek Çekim veya 2 – 3 – 4 – 6 – 9 – 12 Taksit imkanı sunulmaktadır.

3- Kredi Kartınız ile yapacağınız Taksitli ödemelerinize banka komisyonu yansıtılmaktadır.

Düzenlediğimiz Peşin Fiyatına Taksit Kampanyaları ve Güncel Komisyon Oranları için Kredi Kartı Komisyon Oranları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kart bilgilerinizin güvenliği için siparişinize özel tek kullanımlık güvenli ödeme linkinizi içeren SMS tarafınıza gönderilir.

 

SMS de yer alan güvenli ödeme linki 5 dk. boyunca aktif olacaktır. 5 dk. içerisinde işlem yapılmadığı takdirde bağlantı zaman aşımına uğrayacaktır.

* Ödemenizi tamamlayabilmek için WhatsApp destek hattımızdan yeni SMS talebinde bulunabilirsiniz.

SMS ile gelen bağlantıya dokunulduğunuzda, güvenliğiniz için oluşturulmuş güvenli alana yönlendirilirsiniz.

Bu alanda Kart bilgilerinizi güvenle girdikten sonra kendi bankanızın 3D Secure ödeme arayüzü görünecektir.

Bankanız tarafından gönderilecek doğrulama kodunu, bankanın arayüzüne yazarak ödeme işlemini güvenle tamamlayabilirsiniz.

 

Ödeme işleminiz başarıyla tamamlandıktan sonra siparişiniz işleme alınacaktır.

 

İşlemin tamamlanamamasının birden fazla nedeni olabilir. Öncelikle kart bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız girdiğinizden emin olunuz.

Diğer nedenler; Kartınızın internet alışverişine kapalı olması, Bakiye yetersizliği, Geçersiz kart, Son kullanma tarihi geçmiş kart.

Başa Dön